O NAS

MEFA Polska Sp. z o.o.
Ul. Słoneczna 52 G
05-500 Stara Iwiczna.


NIP: 521-30-28-918
REGON: 016062900
Sąd Rejonowy dla m. ST. Warszawa XXI Wydział KRS nr 0000116817
MEFA - Polska Sp. z o.o. jest jedną z filii niemieckiego przedsiębiorstwa MEFA Befestigungs-u.Montagesysteme GmbH. Na rynku polskim funkcjonuje od września 1999 roku.

Celem działania spółki jest dystrybucja na rynku polskim nowoczesnych, wysokiej jakości elementów systemu zamocowań rurociągów oraz przewodów wentylacyjnych stosowanych w budownictwie ogólnym i przemysłowym.

Oferowane rozwiązania mają zastosowanie we wszystkich przypadkach spotykanych w instalacjach technicznego wyposażenia budynków i większości instalacji przemysłowych. Taki właśnie system oferuje MEFA. Powstał on na bazie ponad 70-letnich doświadczeń firmy MEFA Befestigungs-u. Montagesysteme GmbH, o której obszerne informacje znajdziecie Państwo tu: MEFA w Niemczech. Nasze produkty są stale udoskonalane, a ich asortyment wciąż rozszerzany.

MEFA-Polska Sp. z o.o. ma już za sobą początkowy okres rozwoju i umacniania się na rynku. Zaczynaliśmy w wynajętych pomieszczeniach biurowych na terenach Wystawy Budownictwa przy ul. Bartyckiej w Warszawie korzystając przy tym z pomieszczeń magazynowych bazy Instalexport S.A. w Babicach Starych k/W-wy.

Dzisiaj mamy własny budynek biurowy i nowoczesną halę magazynową z dużym placem składowym - wszystko w logistycznie korzystnym miejscu w Starej Iwicznej k/Warszawy.

W 2005 roku MEFA Polska otrzymała Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej – ITB na elementy do podwieszania elementów instalacyjnych - zobacz aprobatę.

W 2006 otrzymaliśmy Aprobatę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów – IBDiM zobacz aprobatę.

Działalność handlową oraz wsparcie techniczne prowadzimy na terenie całej Polski. Zobacz listę naszych przedstawicieli handlowych.

Prezentujemy jakość i kompleksową obsługę oferując:

Systemy montażowe dla rurociągów sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji.
Systemy montażowe dla instalacji przemysłowych.
Rozwiązania specjalne według wskazań.
Profesjonalne wsparcie inżynierskie w fazie projektowania przy zastosowaniu programu MEFA Statik (opracowania projektów, rysunki Auto-CAD, obliczenia statyczne, specyfikacje materiałowe, kalkulacje kosztów).
Szkolenia i prezentacje techniczne u Państwa w firmie.
Terminowe dostawy, również na plac budowy.

Nasze produkty posiadają certyfikaty i aprobaty techniczne:

Aprobata Techniczna ITB: AT-15-6845/2016
Certyfikaty Zgodności CNBOP
Certyfikaty VdS, Aprobaty FM
Aprobata LR Lloyds
Znak jakości RAL dla produktów MEFA

Wykorzystując bardzo dobre kontakty z dostawcami z zachodniej Europy spółka MEFA-Polska prowadzi również sprzedaż:

elementów wyposażenia technologicznego przeciwpożarowych sieci tryskaczowych takich producentów jak TYCO, Viking, PROFIT i inne. Komponentem produkcji MEFA w tych sieciach jest certyfikowany przez CNBOP system zamocowań rurociągów instalacji tryskaczowej.
rur i kształtek kanalizacyjnych z żeliwa bezkielichowego. W tej nowoczesnej technologii oryginalnym komponentem produkcji MEFA są łączniki zaciskowe SIMA, obejmy pazurowe SIMA-Cramp, połączenia SIMA-CON oraz kompletne podpory pionów oraz naturalnie cały niezbędny system zawieszeń i podparć.
produktów biernej ochrony przeciwpożarowej czołowych producentów.

Od lat konsekwentnie trzymając się strategii sprzedaży bezpośredniej, firma doskonali elementy uznane za kluczowe w działalności handlowej:

Perfekcyjna logistyka - dostawa towarów w ciągu 24 godz. na budowę.
Stały kontakt naszych doradców z klientami na budowie.
Nasze motto: Wasze problemy są naszymi problemami.
Rozbudowane usługi doradztwa technicznego - nasze projekty spełniają wysokie
wymagania techniczne przy zachowaniu ekonomii rozwiązań.

Wierzymy, że jest to najlepsza droga dalszego rozwoju firmy i najlepszy sposób na utrzymanie zdobytego zaufania.

Bądźcie z nami, jesteśmy firmą idącą stale do przodu!