KONTAKT

Dojazd do MEFA Polska

MEFA Polska Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 52 G
05-500 Stara Iwiczna / Warszawa
Telefon: +48 22 737 20 90
Fax: +48 22 737 20 89
E-mail: poczta@mefa-polska.com.pl

Zarząd

Paweł Zieliński
Prezes Zarzadu
+48 22 737 20 90 wew. 100
E-mail: zielinski@mefa-polska.com.pl

Katarzyna Pomaranik
Wiceprezes Zarządu
+48 22 737 20 90 wew. 112
E-mail: kasia@mefa-polska.com.pl

Stephan Wirtz-Heveling
Członek Zarządu

Sekretariat

Joanna Makowska
Asystentka Zarządu
Tel: +48 22 737 20 90 wew. 100
E-mail: poczta@mefa-polska.com.pl

Biuro Obsługi Klienta / Dział Logistyki

Piotr Krutkowski
Kierownik Działu
Tel: +48 22 737 20 90 wew. 116
Tel. kom. +48 608 531 402
E-mail: krutkowski@mefa-polska.com.pl

Monika Wolska
Specjalista ds. Logistyki
Tel: +48 22 737 20 90 wew. 103
Tel. kom. +48 600 368 801
E-mail: wolska@mefa-polska.com.pl

Aneta Kędzierska
Specjalista ds. Logistyki
Tel: +48 22 737 20 90 wew. 104
Tel. kom. +48 508 676 452
E-mail: kedzierska@mefa-polska.com.pl

Tomasz Trafidło
Koordynator ds. Logistyki i Transportu
Tel: +48 22 737 20 90 wew. 101
Tel. kom. +48 600 483 759
E-mail: trafidlo@mefa-polska.com.pl

Dział Sprzedaży

Andrzej Narbutowicz
Dyrektor Sprzedaży
Tel. kom. +48 508 676 453
E-mail: narbutowicz@mefa-polska.com.pl

Artur Chmielewski
Warszawa, Białystok
Tel. kom. +48 600 976 693
E-mail: chmielewski@mefa-polska.com.pl

Cezary Graboś
Warszawa, Lublin
Tel. kom. +48 728 961 948
E-mail: grabos@mefa-polska.com.pl

Magdalena Welke
Łódź, Włocławek, Płock, Poznań
Tel. kom. +48 698 648 398
E-mail: welke@mefa-polska.com.pl

Dariusz Siemieńczuk
Gdańsk, Elbląg, Słupsk, Bydgoszcz, Toruń
Tel. kom. +48 604 750 777
E-mail: siemienczuk@mefa-polska.com.pl

Jagoda Konkol
Katowice
Tel. kom. +48 608 093 298
E-mail: konkol@mefa-polska.com.pl

Szymon Barcz
Wrocław, Zielona Góra, Gorzów
Tel. kom. +48 662 056 148
E-mail: barcz@mefa-polska.com.pl

Karol Matulewicz
Kraków, Rzeszów
Tel. kom. +48 503 851 213
E-mail: matulewicz@mefa-polska.com.pl

Emilia Gago
Warszawa, Radom, Kielce
Tel. kom. +48 504 823 798
E-mail: gago@mefa-polska.com.pl

Piotr Krutkowski
Połączenia rowkowane
Armatura ppoż.
Tel. kom. +48 608 531 402
E-mail: krutkowski@mefa-polska.com.pl

Michalina Ślusarz-Franczak
Wsparcie Sprzedaży
Tel. kom: +48 602 709 909
E-mail: slusarz@mefa-polska.com.pl

Dział Techniczny

Valerii Bozhok
Dyrektor ds. Realizacji Projektów
Tel. kom. +48 696 807 675
E-mail: bozhok@mefa-polska.com.pl

Karol Zawadzki
Koordynator Działu
Tel. kom. +48 502 864 162
E-mail: zawadzki@mefa-polska.com.pl

Oliwier Frączyk
Koordynator ds. Projektów
Tel. kom. +48 503 851 137
E-mail: fraczyk@mefa-polska.com.pl

Grzegorz Knobloch
Koordynator ds. Projektów
Tel. kom. +48 503 851 124
E-mail: knobloch@mefa-polska.com.pl

Dariusz Olendzki
Koordynator ds. Projektów
Tel. kom. +48 508 676 445
E-mail: olendzki@mefa-polska.com.pl

Barbara Skarżyńska
Koordynator ds. Projektów
Tel. kom. +48 606 222 347
E-mail: skarzynska@mefa-polska.com.pl

Dawid Dąbrowski
Inżynier Projektu
Tel. kom. +48 503 851 628
E-mail: dabrowski@mefa-polska.com.pl

Mateusz Falisiewicz
Inżynier Projektu
Tel. kom. +48 503 851 593
E-mail: falisiewicz@mefa-polska.com.pl

Krzysztof Jaskulski
Inżynier Projektu BIM
Tel. kom. + 48 504 823 797
E-mail: jaskulski@mefa-polska.com.pl

Aleksandra Kondraszuk
Inżynier Projektu
Tel. kom. +48 503 851 119
E-mail: kondraszuk@mefa-polska.com.pl

Bartosz Kozak
Inżynier Projektu
Tel. kom. +48 503 851 135
E-mail: kozak@mefa-polska.com.pl

Sylwia Naprawa
Inżynier Projektu BIM
Tel. kom. +48 698 681 375
E-mail: naprawa@mefa-polska.com.pl

Patrycja Sitkowska
Inżynier Projektu
Tel. kom. +48 503 851 561
E-mail: sitkowska@mefa-polska.com.pl

Aleksander Welke
Inżynier Projektu
Tel. kom. +48 503 851 148
E-mail: a.welke@mefa-polska.com.pl

Beata Woźniak
Inżynier Projektu
Tel. kom. +48 503 850 952
E-mail: wozniak@mefa-polska.com.pl

Marketing

Paulina Ukleja-Nowakowska
Koordynator Marketingu
Tel. kom: +48 503 851 146
E-mail: nowakowska@mefa-polska.com.pl