Punkt stały typ A z uchw. przegub. EPDM 47-51
Indeks 9999869
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
2.785
| Zakres stosowania | rury ze stali ferrytycznej |
|---|---|
| Wyposażenie | 2 x uchwyt przegubowy (Art. – Nr 08122601) 2 x szyna profilowa 45/45/2,5 długość ustalić na montażu 8 x śruba M12 x 25 4 x płytki z dwoma otworami gwintowanymi M12 8 x podkładki 2 x Zacisk montażowy 1b albo 2 |
| Profil stalowy | 2 szt. teownik (do Ø rury 57,0 mm) ceownik (od Ø rury 60,3 mm) |
| Ogranicznik osiowy | 4 szt. |
| Zakres średnic | 20 do 159 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodnie z DIN 4109 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | – 35 °C do + 100 °C |
| Długość L | 47 - 51 mm |
| Materiał obejm | 25 x 3 mm |
| Profil stalowy - szerokość | 30 mm |
| Profil stalowy - wysokość | 30 mm |
| B | 114 mm |
| L1 | 140 mm |
| L2 | 81 mm |
| Max. Siła osiowa | 8,5 kN |
| Hmax. | 534 mm |
| Hmin. | 213 mm |