Konsola do punktów stałych 50/38/750
Indeks 9997799
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
7.4
| Zakres stosowania | Punkt stały typ A i B Zalecane zamocowanie- Podłoże betonowe ≥ B25 |
|---|
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Ceownik | Przyspawany dookoła do płytki-kotwiącej, długość dopasować-na budowie |
| Powierzchnia | stal surowa |
| Długość L | 750 mm |
| Długość LKr | 100 mm |
| Rura | ≥ 20 mm |
| Płyta kotwiąca | 200x200x10 mm |
| Obciążenie F2 | 16,18 kN |