Konsola 45/45/2,5 wzdłużna 525
Indeks 9992308
Produkty
Ilość w opakowaniu
10
Jednostka miary
szt
Masa
1.92
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S355J2, fy = 355 N/mm2 |
| Wymiary płyty | 127 x 50 x 8,0 mm |
| Materiał szyny profilowej | S235JR, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary szyny profilowej | 45 x 45 x 2,5 mm |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 1,99 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 1,00 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 3,79 kN |
| L | 525,0 mm |