Konsola 45/45/2,5 wzdłużna 420
Indeks 9992307
Produkty
Ilość w opakowaniu
10
Jednostka miary
szt
Masa
1.609
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S355J2, fy = 355 N/mm2 |
| Wymiary płyty | 127 x 50 x 8,0 mm |
| Materiał szyny profilowej | S235JR, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary szyny profilowej | 45 x 45 x 2,5 mm |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 2,49 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 1,24 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 5,92 kN |
| L | 420,0 mm |