Obejma do chłodu RG 80s M10/12 76,1/40
Indeks 71607642
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.655
| Materiał | Aluminium (ALU)-płaszcz z folii: Izolacja dla pary Poliuretan-Pianka twarda (PU): Izolacja cieplna (bez FCKW + HFCKW) opaska: stal |
| Gęstość | Aluminium (ALU)-płaszcz z folii: 2700 kg/m³ Poliuretan-Pianka twarda (PU): 80 kg/m³ |
| Współczynnik przewodzenia ciepła | Dla średniej temp.: 21 °C-Wsp. przewodzenia ciepła: 0,025 W/mK |
| Zakres temperatur | – 80 °C do + 120 °C-Do wyboru z dodatkowym cylindrem z blachy jako elementem-zwiększającym nośność lub jako łącznik z sąsiednim elementem |
| Typ materiału | S235JR |
| Dopuszczalne obciążenie statyczne | 0,1 N/mm² |
| Średnie obciążenie nominalne | 0,5 N/mm² (nach AGI Q 03 tylko 20 %) |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wskaźnik izolacyjności dla pary wodnej | μ = 18750 (praktycznie paroszczelna wg DIN 4108) |
| Odporność pożarowa | Klasa pożarowa B2 wg DIN 4102 D,E Euroklasse |
| Stal | 76,1 mm |
| Materiał Opaska | 30x3,0 mm |
| Przyłącze | M10/12 |
| A | 65 mm |
| B | 219 mm |
| L | 66 mm |
| Max. Dop. Obciązenie bez cylindra | 0,5 kN |
| Max. Dop. Obciążenie z cylindrem | 0,7 kN |