Złączka przejściowa SIMA-CON DN125
Indeks 4475125
Produkty
Ilość w opakowaniu
10
Jednostka miary
szt
Masa
0.43
| Zakres stosowania | Dla połączenia rur z PE i HT Materiał wg DIN 19535 i wszystkich rur DIN 19560 z instalacjami SML wg DIN 19522 |
|---|---|
| Moment dokręcania | 2 Nm |
| Zakres średnic | 40 do 125 mm |
| Wymiar nominalny | DN 50 do 125 |
| Ciśnienie wody | sprawdzone do 0,5 bar |
| Materiał | opaska gumowa: EPDM, opaska ściągająca: stal nierdzewna |
| Norma | 1.4016 |
| Śruba | sześciokątna, krzyżakowa, SW7 |
| Odporność temperaturowa | – 35 °C do + 100 °C |
| Wymiar nominalny [DN] | 125 |
| Rura przyłączeniowa średnica zew | 125 mm |
| Wsunięcie | 75 mm |
| Całkowita wyokość | 103 mm |