Złączka przejściowa SIMA-CON DN70
Indeks 4475070
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.18
| Zakres stosowania | Dla połączenia rur z PE i HT Materiał wg DIN 19535 i wszystkich rur DIN 19560 z instalacjami SML wg DIN 19522 |
|---|---|
| Moment dokręcania | 2 Nm |
| Zakres średnic | 40 do 125 mm |
| Wymiar nominalny | DN 50 do 125 |
| Ciśnienie wody | sprawdzone do 0,5 bar |
| Materiał | opaska gumowa: EPDM, opaska ściągająca: stal nierdzewna |
| Norma | 1.4016 |
| Śruba | sześciokątna, krzyżakowa, SW7 |
| Odporność temperaturowa | – 35 °C do + 100 °C |
| Wymiar nominalny [DN] | 70 |
| Rura przyłączeniowa średnica zew | 56-75 mm |
| Wsunięcie | 55 mm |
| Całkowita wyokość | 77 mm |