Obejma pazurowa SIMA-CRAMP DN250
Indeks 4474508
Produkty
Ilość w opakowaniu
4
Jednostka miary
szt
Masa
3.902
| Zakres stosowania | Obejmę pazurową nakłada się na łącznik SIMA ..G.. |
|---|---|
| Zakres średnic | 58 do 274 mm |
| Wymiar nominalny | DN 50 do 250 mm |
| Ciśnienie wody | sprawdzone do 0,5 bar |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wymiar nominalny [DN] | 250 |
| Zakres średnic | 274 mm |
| ilość części | 3 |
| Moment dokręcania | 30 Nm |
| D | 300 mm |
| B | 133 mm |
| Sprawdzone na ciśnienie | 5 bar |