Obejma pazurowa SIMA-CRAMP DN70
Indeks 4472705
Produkty
Ilość w opakowaniu
20
Jednostka miary
szt
Masa
0.576
| Zakres stosowania | Obejmę pazurową nakłada się na łącznik SIMA ..G.. |
|---|---|
| Zakres średnic | 58 do 274 mm |
| Wymiar nominalny | DN 50 do 250 mm |
| Ciśnienie wody | sprawdzone do 0,5 bar |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wymiar nominalny [DN] | 70 |
| Zakres średnic | 78 mm |
| ilość części | 2 |
| Moment dokręcania | 15 Nm |
| D | 99 mm |
| B | 92 mm |
| S | 134 mm |