| Zakres stosowania | Betony, mury ceglane, Materiał- Tworzywo sztuczne beton porowaty, gazobeton |
|---|
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Typ materiału | Polyamid PA 6/ Nylon |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Odporność temperaturowa | – 40 °C do + 100 °C |
| kolor | pomarańczowy |
| Wiertło | 8 mm |
| Głębokość wiercenia | 64 mm |
| Wkręt | 4,5-6,0 mm |
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.