Konsola 45/60 wzdłużna 525
Indeks 18050525
Produkty
Ilość w opakowaniu
5
Jednostka miary
szt
Masa
2.801
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S235JR, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary płyty | 138 x 55 x 12,0 mm |
| Materiał szyny profilowej | S235JR, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary szyny profilowej | 45 x 60 x 3,0 mm |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 4,36 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 2,18 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 8,30 kN |
| L | 525,0 mm |