Konsola 45/45 wzdłużna 315 HDG
Indeks 180450315/FVZ
Produkty
Ilość w opakowaniu
15
Jednostka miary
szt
Masa
1.233
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S235JR |
| Wymiary płyty | 160 x 55 x 12,0 mm |
| Materiał szyny profilowej | S235JR |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Wymiary szyny profilowej | 45 x 45 x 2,0 mm |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 3,32 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 1,66 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 10,53 kN |
| L | 315,0 mm |