Konsola 35/21 wzdłużna 315
Indeks 18020315
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.49
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S235JR, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary płyty | 86 x 40 x 5,0 mm |
| Materiał szyny profilowej | S250JR, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary szyny profilowej | 35 x 21 x 2,0 mm |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 0,23 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 0,12 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 0,74 kN |
| L | 315,0 mm |