Konsola 27/18 wzdłużna 210
Indeks 18010210
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.19
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S235JR |
| Wymiary płyty | 67 x 35 x 4,0 mm |
| Materiał szyny profilowej | DC01, fy = 160 N/mm2 |
| Wymiary szyny profilowej | 27 x 18 x 1,25 mm |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 0,35 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 0,17 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 1,66 kN |
| L | 210,0 mm |