CENTUM: Uchwyt do betonu XL 100
Indeks 1621001000
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
6.15
| Potrzebne akcesoria | Złącze młotkowe z podwójnym zazębieniem M12/40 |
|---|---|
| Dla profili | XL 80, XL 100, XL 120 i XL 200 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy |
| Max. Dop. Obciążenie FY | 30 kN |
| Max. Moment gnący MG | 5,2 kNm |
| Szerokość płytki | 220 mm |
| Długość płytki | 220 mm |
| Grubość płytki | 12 mm |