CENTUM: Profil montażowy XL 100 6000
Indeks 16010060
Produkty
Ilość w opakowaniu
6
Jednostka miary
m
Masa
8.46
| Opis systemu | System Modułowy Czterostronne otworowanie do przyłączeń elementów CENTUM Sztywne skręcenie Wysoka nośność |
|---|
| Materiał | stal |
| Typ materiału | XL 80 – XL120s: S275- XL200: S235 |
| Geometria profilu hxb | 100x100 mm |
| Geometria profilu s | 3 mm |
| Długość dostawcza L | 6 m |
| Powierzchnia przekroju poprzecznego AK cm² | 9,73 |
| Wskaźnik wytrzymałości skręcenia WT cm³ | 56,40 |
| Moment bezwładności lY-Y cm | 157,14 |
| Moment bezwładności IZ-Z cm | 157,14 |
| Wskaźnik wytrzymałości WY-Y cm³ | 31,43 |
| Wskaźnik wytrzymałości WZ-Z cm³ | 31,43 |
| Promień bezwładności iY cm | 4,02 |
| Promień bezwładności iż cm | 4,02 |