Łącznik kapelusz 45/60
Indeks 0816253
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.253
| Zakres stosowania | Do łączenia szyn profilowych |
|---|---|
| Typ szyny | Profil C 45 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Max. Dop. Obciążenie Fz | 3,5 kN |
| L | 130 mm |
| L1 | 46 mm |
| A | 105 mm |
| h | 52 mm |
| Grubość materiału | 4 mm |