Uchwyt szyn podwójnych 45/120 HDG
Indeks 08121002
Produkty
Ilość w opakowaniu
5
Jednostka miary
szt
Masa
1.541 kg/szt
| Zakres stosowania | Do montażu szyny z bryłą budynku |
|---|---|
| Typ szyny | Profil C 45 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny/ ocynk ogniowy |
| Max. Dop. Obciążenie Fx | 13,7 kN |
| Wymiary płyty | 216x70 mm |
| Rozstaw otworów w płycie | 174 mm |
| Max. Wys. Szyny w płycie | 120 mm |