Podkładka profilowa do szyn 27/18 o10,5
Indeks 0809504
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.013
| dla szyn typu | 27, 35, Stex 35 mm, 45 mm |
|---|
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| S | 2 mm |
| W | 28 mm |
| B | 20 mm |
| H | 8 mm |
| Średnica otworu | 10,5 mm |