Zawieszenie sprężynowe FH1-600
Indeks 0794060
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.551
| Ilość sprężyn | 1 szt. |
|---|---|
| Nośność | do 3084 N |
| Skok | do 32 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Nośność | 0-619 N |
| Skok | 0-30 mm |
| Przyłącze | M12 |
| h | 105 mm |
| b | 60 mm |
| t | 50 mm |