Zawieszenie sprężynowe FH2-9300
Indeks 079180930
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
5.13
| Ilość sprężyn | 1 szt. |
|---|---|
| Nośność | do 3084 N |
| Skok | do 32 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Nośność | 2386-9545 N |
| Skok | 0-15,0 mm |
| Przyłącze | M16 |
| h | 140 mm |
| b | 80 mm |
| t | 140 mm |