Śruba młotkowa do szyn 35 z podkł. tłumiącą M8/50
Indeks 0783395
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.152
| Zakres stosowania | Element tłumiący do bezpośredniego montażu na szynach profilowych 35 |
|---|---|
| Izolacja dźwiękowa | zgodnie z DIN 4109 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | SBR |
| Odporność temperaturowa | – 35 °C do + 100 °C |
| Twardość Shore A | 60 ± 5° Shore |
| Wymiary | M8x50-38x17 mm |
| Dla profili | 35/21, STEX 35 |
| Długość | 600 mm |
| Max. Dop. Obciążenie Fzul | 1,04 kN |
| Max. Dop. Obciążenie całkowite | 2,08 kN |
| Profil C | 35/42 |