Kształtka redukcyjna sześciokątna 1/2"/M16
Indeks 0726510
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.116
| Rodzaj | sześciokątne |
|---|---|
| Gwint | zewnętrzny i wewnętrzny |
| Materiał | stal |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Gwint | 1/2"/M16 |
| Rozmiar klucza SW | 30 |
| Długość gwintu | 11 mm |
| Głębokość gwintu | 13,5 mm |
| L | 35 mm |