Kształtka redukcyjna sześciokątna M12/M10
Indeks 0720011
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.028
| Rodzaj | sześciokątne |
|---|---|
| Gwint | zewnętrzny i wewnętrzny |
| Materiał | stal |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Gwint | M12/M10 |
| Rozmiar klucza SW | 17 |
| Długość gwintu | 10 mm |
| Głębokość gwintu | 10 mm |
| L | 25 mm |