Śruba młotkowa do szyn 35 M10/50
Indeks 0697570
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.079
| Zakres stosowania | Przede wszystkim do bezpośredniego montażu szyn |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Stosowana do połączeń z szynami profilowanymi MEFA |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| GxGL | M10x50 |
| L x B x H | 35x18x6 mm |
| S | 3 mm |
| D | 35 mm |
| NL | 31,0 mm |
| BL | 42 mm |