Śruba młotkowa do szyn 27/18 M8/40
Indeks 0695327
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.031
| Zakres stosowania | Przede wszystkim do bezpośredniego montażu szyn |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Stosowana do połączeń z szynami profilowanymi MEFA |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| GxGL | M8x40 |
| L x B x H | mm |
| S | 2 mm |
| D | 25 mm |
| NL | 26,3 mm |
| BL | 35 mm |