Śruba młotkowa do szyn 27/18 M8/30
Indeks 0695300
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.028
| Zakres stosowania | Przede wszystkim do bezpośredniego montażu szyn |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Stosowana do połączeń z szynami profilowanymi MEFA |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| GxGL | M8x30 |
| L x B x H | 24x13x4 mm |
| S | 2 mm |
| D | 25 mm |
| NL | 16,3 mm |
| BL | 25 mm |