V4A Wieszak z pręta U M12 140 5"
Indeks 0506140
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.394
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 125 |
| Gwint M | M12 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 139,7 mm |
| Średnica zewnętrzna rury [cal] | 5 |
| a | 152 mm |
| h | 220 mm |
| b | 95 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 140 mm |