V4A Wieszak z pręta U M12 114 4"
Indeks 0506114
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.347
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 100 |
| Gwint M | M12 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 114,3 mm |
| Średnica zewnętrzna rury [cal] | 4 |
| a | 126 mm |
| h | 195 mm |
| b | 95 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 114 mm |