V4A Wieszak z pręta U M10 89 3"
Indeks 050608901
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.188
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 80 |
| Gwint M | M10 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 88,9 mm |
| Średnica zewnętrzna rury [cal] | 3 |
| a | 100 mm |
| h | 155 mm |
| b | 70 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 90 mm |