V4A Wieszak z pręta U M8 48 1 1/2"
Indeks 0506048
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.081
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 40 |
| Gwint M | M8 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 44,5 mm, 48,3 mm |
| Średnica zewnętrzna rury [cal] | 1 1/4, 1 1/2 |
| a | 57 mm |
| h | 105 mm |
| b | 70 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 49 mm |