V4A Obejma M10 bez izolacji 112-117 4"
Indeks 0499218
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.151
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 112-117 mm |
| Materiał obejmy | 20x2,0 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 1,50 kN |
| H | 124-129 mm |
| A | 10,0 mm |
| B | 152 mm |
| S | 138 mm |
| D | 6,5 mm |