V4A Obejma M8 bez izolacji 21-25 1/2"
Indeks 0499176
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.054
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 21-25 mm |
| cal | 1/2 |
| Materiał obejmy | 20x1,5 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 0,8 kN |
| H | 31-35 mm |
| A | 8 mm |
| B | 56 mm |
| S | 43 mm |
| D | 6,5 mm |