V4A Obejma M8 bez izolacji 15-20 3/8"
Indeks 0499175
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.051
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 15-20 mm |
| cal | 2/8 |
| Materiał obejmy | 20x1,5 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 0,8 kN |
| H | 25-30 mm |
| A | 8 mm |
| B | 49 mm |
| S | 36 mm |
| D | 6,5 mm |