V4A Obejma M12 bez izolacji 152-159
Indeks 0497323
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.379
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 152-159 mm |
| Materiał obejmy | 25x3,0 mm |
| Śruby łączące | M8 |
| Max. Dop. Obciążenie | 3,20 kN |
| H | 169-176 mm |
| A | 13,0 mm |
| B | 213 mm |
| S | 192 mm |
| D | 9,0 mm |