V4A Obejma M16 bez izolacji 193-200
Indeks 0493428
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.905
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 193-200 mm |
| Materiał obejmy | 35x4,0 mm |
| Śruby łączące | M10 |
| Max. Dop. Obciążenie | 7,20 kN |
| H | 216-223 mm |
| A | 19,0 mm |
| B | 274 mm |
| S | 245 mm |
| D | 11,0 mm |