V4A Obejma M16 bez izolacji 174-178
Indeks 04934252
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.843
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 174-178 mm |
| Materiał obejmy | 35x4,0 mm |
| Śruby łączące | M10 |
| Max. Dop. Obciążenie | 7,20 kN |
| H | 197-201 mm |
| A | 19,0 mm |
| B | 252 mm |
| S | 223 mm |
| D | 11,0 mm |