V2A Obejma M10 bez izolacji 57-62 2"
Indeks 0469212
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.103
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A V2A |
| Zakres średnic | 57-62 mm |
| cal | 2 |
| Materiał | 20x2,0 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie Fzul | 1,50 kN |
| H | 69-74 mm |
| A | 10,0 mm |
| B | 96 mm |
| S | 82 mm |
| D | 6,5 mm |