V2A Obejma do wentylacji M8 DN224
Indeks 0468132
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.423
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8 |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 63 – 400 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodna z DIN 4109 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A V2A |
| Wkładka tłumiąca | TPE, Silikon |
| Odporność temperaturowa | TPE – 35 °C do + 100 °C Silikon – 50 °C do + 250 °C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Materiał | 20x2,0 mm |
| Śruby łączące | M8 |
| Max. Dop. Obciążenie Fzul | 1,0 kN |
| H | 253 mm |
| A | 16,0 mm |
| B | 302 mm |
| S | 302 mm |
| D | 8,4 mm |