V2A Obejma M12 bez izolacji 160-168 6"
Indeks 0467324
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.397
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A V2A |
| Zakres średnic | 160-168 mm |
| cal | 6 |
| Materiał | 25x3,0 mm |
| Śruby łączące | M8 |
| Max. Dop. Obciążenie Fzul | 3,20 kN |
| H | 177-185 mm |
| A | 13,0 mm |
| B | 222 mm |
| S | 201 mm |
| D | 9,0 mm |