V2A Obejma bez izolacji (bez przyłącza) 356-360
Indeks 0465051
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
2.3
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A V2A |
| Zakres średnic | 356-360 mm |
| cal | 14 |
| Materiał | 50x5,0 mm |
| Max. Dop. Obciążenie Fzul | 13,0 kN |
| H | 366-370 mm |
| B | 439 mm |
| S | 407 mm |
| D | 17,0 mm |