V2A Obejma M16 bez izolacji 169-173
Indeks 04634251
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.815
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8, M10, M12, M16, bez przyłącza |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Zakres średnic | 15 – 410 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A V2A |
| Zakres średnic | 169-173 mm |
| Materiał | 35x4,0 mm |
| Śruby łączące | M10 |
| Max. Dop. Obciążenie Fzul | 7,20 kN |
| H | 192-196 mm |
| A | 19,0 mm |
| B | 247 mm |
| S | 218 mm |
| D | 11,0 mm |