Obejma OMNIA MB M12 121-125
Indeks 0398525
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.351
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M12 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | -35°C do +100°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 121-125 |
| Wymiary materiału | 20x2,5 mm |
| Śruba łącząca | M6 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 1,8 kN |
| H | 151-155 |
| A | 25 |
| B | 175 |