Obejma OMNIA MB M10/12 159-163
Indeks 03981632
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.516
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M10/M12 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | -35°C do +100°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 159-163 |
| Wymiary materiału | 25x3,0 mm |
| Śruba łącząca | M6 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 2,30 kN |
| H | 193-197 |
| A | 30 |
| B | 219 |