Obejma OMNIA MB M8/10 70-73
Indeks 0398073
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.168
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | -35°C do +100°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 70-73 |
| Wymiary materiału | 20x2,0 mm |
| Śruba łącząca | M6 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 1,60 kN |
| H | 98-101 |
| A | 24 |
| B | 117 |