Obejma OMNIA MB M12 22-28 1/2-3/4"
Indeks 0392030
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.102
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M12 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | -35°C do +100°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 22-28 |
| Wymiary materiału | 20x1,5 mm |
| Śruba łącząca | M6 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 1,0 kN |
| H | 50-56 |
| A | 24 |
| B | 68 |