Obejma ślizgowa OMNIA MB M8/10 110
Indeks 0387310
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.286
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | EPDM, kłaczkowata |
| Odporność temperaturowa | -30°C do +70°C |
| Grubość wkładki | 4 mm |
| Średnica | 110 |
| Wymiary materiału | 20x2,5 mm |
| Śruba łącząca | M6 |
| Max. Dop. Obziążenie Fx | 0,30 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fz | 1,40 kN |
| H | 137-141 |
| A | 25 |
| B | 158 |