Obejma MAXIMA PSM mufa 1/2" silikon 84-90 3"
Indeks 0085103
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.471
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | mufa 1/2" |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | silikon |
| Odporność temperaturowa | -50°C do +250°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |